ÜYE OL & GERÇEK ÖDÜLLER KAZAN!

1. OYNADIĞIN HER OYUN İÇİN ÜCRETSİZ BİLET KAZAN
2. BU ÜCRETSİZ BİLETLERİ GİR
3. GERÇEK ÖDÜLLER KAZAN!

BEDAVA OYNA

PLAY NOW
PRACTICE YOUR SKILLS

Çabuk, kolay ve uğraşmadan!

ELMASLARI EŞLE, ZEKANI GÖSTER!

Saksağan Reginald E. yine muzur işler peşinde. Güzel tüyleri onu oldukça zengin gösteriyor ama o tabii ki daha fazlasının istiyor. Bu yüzde gördüğü her küçük parıltının peşinde! Elmaslar, altın ve gümüş, parlayan her şey Reginald'ın ilgisini çekiyor. Son derece hınzır bir kuş olduğu için Reginald kendisi gibi başkalarının da değerli taşların peşinde olmasını istiyor. Ona bu muhteşem Diamond Dazzle oyununda yardım etmeye ne dersiniz? Siz de parlak taşların büyüsüne kapılanlardansanız bu akıllı kuşa yardım edin ve bu muhteşem Diamond Dazzle oyununda üçlü eşleme ustası olun. Bir seferde en fazla mücevheri bir araya getirip eşleyin ve toplayabildiğiniz kadar çok mücevher toplayın.

Eşleşme!

Diamond Dazzle - Grup halinde bulunan  mücevherlerin üzerine tıklayın.

Platformda bir arada bulunan aynı renkli 2'den fazla mücevheri üzerine tıklayarak yok edin! Ne kadar fazla o kadar iyi!

Dikkatli ol!

Diamond Dazzle - Gelecek hamlelerinizi önceden hesaplayın.

Sınırlı sayıda hamle hakkınız var. Oyun hamle hakkınız ya da zamanınız kalmadığında sona erer.

Seviye atladın!

Diamond Dazzle - Seviye atlamak için bir arada bulunan aynı renkli mücevherleri yok edin.

Daha büyük eşlemeler yapabilmek için hedefinize ulaşın ve seviye atlayın.

BEDAVA OYNAplay!

Nasıl çalışır


Klasik bir üçlü eşleme oyunu olan Diamond Dazzle'da toplayabildiğiniz kadar çok mücevher toplamalısınız. Bir arada bulunan aynı renkli 3 ya da daha faza mücevheri eşleyin ve platformdan yok edin. Büyük gruplar size daha fazla puan kazandırır!

Hızlı bir biçimde yaptığınız eşlemelerle 'Dazzle Mode'a girersiniz ve bu çok daha fazla puan demektir! Siz hızla eşlemeleri yaparsınız, platform alev alır ve kenarda sizi izleyen Reginald E. Dazzle dansı yapmaya başlar! Yaptığınız uzun seriler yanlış bir hamlenizde ya da topladığınız mücevher grubu küçük kaldığında bozulur.

Belirli bir renkte yeterince mücevher topladığınızda seviye atlarsınız. Toplamanız gereken mücevher sayısını platformun sağ tarafında görebilirsiniz.

Oyun yapacak hamleniz kalmadığında sona erer. Başlangıçta tam 100 hamle hakkınız vardır ve ne kadar hamle hakkınız kaldığını platformun aşağısında takip edebilirsiniz.

Skor


Eşlediğiniz her mücevher grubu size gruptaki mücevher sayısının kendisi ile çarpımı kadar puan kazandırır. Mesela 7 mücevherli bir grubu yok ettiyseniz kazandığınız puan (7 x 7) 49 olacaktır.

Eğer 10'dan fazla mücevheri eşlerseniz aldığınız puan ekstra olarak iki ile çarpılır. Mesela 20 mücevherli bir grup size 800 puan kazandırır.

Kazandığınız tüm puanlar Dazzle yöntemi ile ikiye katlandı. Tüm bunların sonucunda puanınız bulunduğunuz bölümün sayı değeri ile de çarpılır.

Günlük yüksek skorlar

Oyuncu Oyuncu Skor  

Haftalık yüksek skorlar

Oyuncu Oyuncu Skor  

Tüm zamanların yüksek skorları

Oyuncu Oyuncu Skor  
Bockwurst79 64.182 Challenge
marc57200 59.812 Challenge
beatys 58.337 Challenge
zigizje1 56.831 Challenge
YorkNight 54.378 Challenge
foreveriron 54.036 Challenge
YorkieN 50.403 Challenge
rarke29 48.774 Challenge
muffin53 46.376 Challenge
moune33127 46.209 Challenge

 

DIĞER ZEKA OYUNLARI