BUGÜNÜN YÜKSEK SKORU
Koloniaal1
3353

ÜYE OL & GERÇEK ÖDÜLLER KAZAN!

1. OYNADIĞIN HER OYUN İÇİN ÜCRETSİZ BİLET KAZAN
2. BU ÜCRETSİZ BİLETLERİ GİR
3. GERÇEK ÖDÜLLER KAZAN!

BEDAVA OYNA

PLAY NOW
PRACTICE YOUR SKILLS

Çabuk, kolay ve uğraşmadan!

HOT AIR SOLITAIRE SENI GÖKLERE ÇIKARACAK!

Dünyaca ünlü kaşif Sir Richard Dandy, Hot Air Solitaire adlı bu fantastik oyunda size balonuyla uçuracak! Bu tecrübeli İngiliz gezgin balonu ile Londra semalarında süzülürken çay içmeyi de ihmal etmiyor. Balona binin ve uçmaya hazırlanın!

Yüksek ya da alçak

Yüksek ya da alçak

Desteden bir kart seçerek alanda dizili olan kartlardan bu kartın bir alt ve bir üst değerlilerini toplayın ve yapabileceğiniz en uzun seriyi yapın!

Kart destesi

Kart destesi

Kilitli sütunun kilidini açmak için alanda dizili olan kartların arasında bulunan, sarı şeritli kartları temizlemeniz gerekiyor. Alanda toplayabileceğiniz bir kart kalmadı mı? Hemen destenizden yeni bir kart çıkarın.

Joker

Joker

Joker kartları bütün kartlarla eşlenebilir. Destenizden kart çekmeden alandan ne kadar çok kart temizlerseniz combo metreniz o kadar yükselecek ve daha fazla puan kazanacaksınız.

BEDAVA OYNAplay!

Nasıl çalışır


Hot Air Solitaire, oldukça meşhur olan Golf Solitaire oyunu temel alınarak hazırlanmış bir Solitaire oyunudur. Oyunda elinizdeki desteden bir kart seçerek alanda dizili olan kartlardan bu kartın bir alt ve bir üst değerlilerini toplayarak alanı temizlemelisiniz. Örnek vermek gerekirse; As sadece 2 ve Papaz ile eşlenebilir. Destenizden kart çekmeden alandan ne kadar çok kart temizlerseniz Combo Metreniz o kadar yükselecek ve daha fazla puan kazanacaksınız.

Kilitli sütunun kilidini açmak için alanda dizili olan kartların arasında bulunan, sarı şeritli kartları temizlemeniz gerekiyor. Eğer serinizi sonlandıracak yanlış bir hamle yaptıysanız hamlenizi geri alma şansınız var. Alanda dizili kartlar arasında iki tane joker kartı bulunmaktadır. Joker kartları her türlü kart ile eşlenebilir.

Skor


Oyuna başladığınızda elinizde 50 kağıtlık bir deste ve 56 tane de alana dizilmiş kart olacak. Alandan topladığınız her kartın değeri 20 puandır. Eğer alandan bir hamlede 2 kart toplamayı başarırsanız alacağınız puan 2 ile çarpılır. Bir hamlede 3 kart toplamayı başarırsanız puanınız 3 ile çarpılır. Bu sistem daha fazla sayıdan oluşan seriler için de geçerlidir. Lütfen unutmayın: Eğer serinizi sonlandıracak yanlış bir hamle yaptıysanız hamlenizi geri alma şansınız var. Hamlenizi geri aldığınızda seriye devam edebilirsiniz.

Bir sütundaki tüm kartları temizlediğinizde extra 40 puan kazanırsınız. Eğer alandaki tüm kartları temizlediğinizde destenizde hala kart kalmış ise bonus puanlar kazanırsınız.
DIĞER KAĞIT OYUNLARI