BUGÜNÜN YÜKSEK SKORU
T.W.B.
2785

ÜYE OL & GERÇEK ÖDÜLLER KAZAN!

1. OYNADIĞIN HER OYUN İÇİN ÜCRETSİZ BİLET KAZAN
2. BU ÜCRETSİZ BİLETLERİ GİR
3. GERÇEK ÖDÜLLER KAZAN!

BEDAVA OYNA

PLAY NOW
PRACTICE YOUR SKILLS

Çabuk, kolay ve uğraşmadan!

SOYLULAR IÇIN FREECELL SOLITAIRE

Uzun zaman önce uzak diyarlarda 4 önemli aile hüküm sürermiş. Bu 4 aile savaş alanlarında birbirleri ile savaşmak yerine kağıt oyunları ile savaşmayı tercih etmişler. Fakat bir gün oynadıkları oyun tamamen kontrolden çıkmış ve bu aileler bir sihrin de etkisiyle kağıtların içine hapsolmuşlar. Buradan sadece aile bireyleri sırayla bir araya geldiğinde kurtulabilirler. Onları bir araya getirecek özel kişi siz misiniz?

Kartları Diz!

Regal Freecell - Bu eğlenceli Solitaire versiyonu oyunda kartları diz

Kartları, birinin diğerinden bir fazla değere sahip olması koşulu ile farklı renkli kartlar ile birlikte dizebilirsiniz,

Sürükle!

Regal Freecell - Bu eğlenceli Solitaire versiyonu oyunda kartları diz ve sürükle

Eğer sütundaki kartları seriye uygun biçimde dizdiysen onları başka sütunlara sürükleyebilirsin.

Joker!

Regal Freecell - Bu bedava Solitaire oyununda en yüksek puanı kazan

Oyunda jokerleri erkenden yakalamaya çalış. Eğer oyunun başında joker yakalarsan çok daha fazla puan kazanırsın!

BEDAVA OYNAplay!

Nasıl çalışır


Bilinen Free Cell oyununun bir versiyonu olan Regal Freecell'de 4 kart grubunu da toplamanız gerekiyor. Oyun esnasında uygun bir yere yerleştiremediğiniz kartları sol üstte yer alan 4 boş noktaya çekebilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken bir nokta var; sol üst kısımda ne kadar az boş nokta varsa alandan o kadar az sayıda dizilmiş kartı yan sütunlara sürükleyebilirsiniz.

Alanda dizili sütunların ortasında Jokerler bulunmaktadır. Jokerlere ne kadar çabuk ulaşırsanız kazanacağınız extra puan o kadar çok olur. Ayrıca alanda kapalı biçimde yerleştirilmiş kartlar da bulunmaktadır.

Bir hata mı yaptınız? Problem değil! Geri al butonu ile son hareketinizi geri alabilirsiniz.

Skor


Alandan temizleyip sağ üst tarafa çektiğiniz her kart size 25 puan kazandırır. Oyunu zaman bitmeden tamamladığınızda extra puan kazanırsınız. Bu puan kalan saniyelerin iki katı biçiminde olacaktır.

Oyunun başında sütunların ortalarına yerleştirilmiş olan Jokerler 150 puan değerindedir ve oyunun ilk üç dakikası sonunda değerleri 50'ye düşecektir.
DIĞER KAĞIT OYUNLARI