BUGÜNÜN YÜKSEK SKORU
TostieEllen1
3686

ÜYE OL & GERÇEK ÖDÜLLER KAZAN!

1. OYNADIĞIN HER OYUN İÇİN ÜCRETSİZ BİLET KAZAN
2. BU ÜCRETSİZ BİLETLERİ GİR
3. GERÇEK ÖDÜLLER KAZAN!

BEDAVA OYNA

PLAY NOW
PRACTICE YOUR SKILLS

Çabuk, kolay ve uğraşmadan!

ÇOK ÖZEL BLACK JACK OYUNU!

1890'lı yıllarda Vahşi Batı, kovboyların ve altın arayıcılarının mekanı haline gelmişti. İşte bu yıllarda popüler kart oyunu Triple Jack (Üçlü Blackjack) oyun salonlarının vazgeçilmezi olmuştu. Ancak bu oyunun klasik Blackjack'ten farklı olması heyecanı arttırdı. Bakalım siz her oyunda 21'i tutturabilecek misiniz?

Kart Destesi

Kart Destesi

21 puan alana kadar dene ve Blackjack veya Triple Jack (Üçlü Blackjack) yapmayı hedefle!

Puanlar

Puanlar

Papaz, kız, vale 10 puan değerinde, as oyunun gidişatına göre 1 ya da 11 puan değerindedir.

Oyun bitti

Oyun bitti

Eğer 21 sayısını geçersen kaybedersin! Eğer 2'den fazla kaybedersen oyun biter.

BEDAVA OYNAplay!

Nasıl çalışır

Triple jack çok eğlenceli bir bir Blackjack oyunudur. Combo Metre'niz 21 puana her ulaştığınızda yükselecektir. 21'den fazla puan mı topladınız? O zaman kaybettiniz demektir. 3 kez üst üste mi kaybettiniz? Bu da oyun bitti demektir.

Vale, kız ve papaz 10 puan, as ise 1 ya da 11 puan değerindedir. Eğer serideki diğer 2 kartınızın toplam değeri 20 ise üçüncü kart olarak ekleyeceğiniz as 1 puan değerinde olur ve serinizi 21 puana tamamlar. Eğer serinizdeki diğer 2 kartın toplam değeri 10 ise üçüncü kart olarak ekleyeceğiniz as 11 puan değerinde olur ve serinizi yine 21 puana tamamlar. Seriye ilk olarak as ile başlarsanız bu sefer as 1 puan değerinde olur ve seriye iki adet 10 ekleyebilirsiniz.

Eğer 3 kez üst üste 21 elde ederseniz Triple Jack yapmış olursunuz. 'Bank' butonuna basarak kartlarınızı biriktirebilirsiniz. Eğer bir seride 21 yapmayı başaramazsanız Combo Metre'niz 0'a düşecektir.

Skor


Bank tuşuna bastığınız zaman kart destesi değerindeki puanı alırsınız. Bu puanlar puan tablosunda yer alan 1.5 ile 5 arasındaki rakamlarla çarpılarak hesaplanır. 21 sayısını yakaladığınız zaman puan tablosunun 20 katı değerinde puan kazanırsınız. Eğer Triple Jack yaparsanız puan tablosunun 100 katı değerinde puan kazanırsınız!
DIĞER KAĞIT OYUNLARI