BUGÜNÜN YÜKSEK SKORU
car289
162

ÜYE OL & GERÇEK ÖDÜLLER KAZAN!

1. OYNADIĞIN HER OYUN İÇİN ÜCRETSİZ BİLET KAZAN
2. BU ÜCRETSİZ BİLETLERİ GİR
3. GERÇEK ÖDÜLLER KAZAN!

BEDAVA OYNA

PLAY NOW
PRACTICE YOUR SKILLS

Çabuk, kolay ve uğraşmadan!

PEYNIRIN PEŞINDEKI FAREYE YARDIM ETMEK IÇIN ZAR AT, ŞANSINI KULLAN!

Faremiz Mike inanılmaz aç! DiceMice zarları çok cazip fakat çok aç gözlü iseniz not etmelisiniz ki kazanmak o kadar da kolay değil!

At!

At!

Sekiz zarı at, en iyilerini seç ve en fazla puanı almaya çalış! Bir turda aynı numarayı sadece bir kere kullanabilirsin: taktik uygula.

Altı!

Altı!

Her turda en az bir kere altı atmak zorundasın yoksa bu turda hiç puan kazanamazsın.

Bonus!

Bonus!

Eğer yedinci ve sekizinci kutulara zar yerleştirebilirseniz, ekstra puan kazanacaksınız.

BEDAVA OYNAplay!

Nasıl çalışır


Her turda sekiz zar atarak en iyi zarları seçip en yüksek puanı almaya çalışın. Sonra kalan zarları tekrar atın. Eğer bir numarayı attıysanız bu turda aynı numaralı zarları tekrar kullanamazsınız. Skorunuzu banka yapabilirsiniz ancak banka yapmadan önce mutlaka bir tane altılı zar atmış olmanız lazım.

Taktik uygulamak önemlidir: Tur boyunca turlardan birinde altılı zarı atarak güvenli oynamak mı istersin yoksa bu alanda üç tane beşli mi atmak istersin? Eğer ilk turda altı atamazsan otomatik olarak bu turda sıfır puan alacaksın. Oyun beş turdan oluşuyor.

Skor


İlk attığınız altı zar ile bu turdaki puanınızı almış olursunuz. Yedinci ve sekizinci zarlarda ise sırasıyla puanınıza +2 veya +6 eklenir. İlk attığınız altı zar ile bu turdaki puanınızı almış olursunuz. Yedinci ve sekizinci zarlarda ise sırasıyla puanınıza +2 veya +4 eklenir. Eğer oynadığınız turda hiç altı atamazsanız bu turda puan alamazsınız.
DIĞER TAHTA OYUNLARI