BUGÜNÜN YÜKSEK SKORU
becccyy
375

ÜYE OL & GERÇEK ÖDÜLLER KAZAN!

1. OYNADIĞIN HER OYUN İÇİN ÜCRETSİZ BİLET KAZAN
2. BU ÜCRETSİZ BİLETLERİ GİR
3. GERÇEK ÖDÜLLER KAZAN!

BEDAVA OYNA

PLAY NOW
PRACTICE YOUR SKILLS

Çabuk, kolay ve uğraşmadan!

ZARLARI AT VE DR. 5DICE'A YARDIM ET!

Bizim dalgın profesörümüz yeni formülleri ile biraz sıkıntı yaşıyor. Labaratuvarı şu an oldukça karışık bir durumda! Ama paniğe gerek yok! Zarları atarak Dr. 5Dice'a yardım edebilir ve bu karmaşayı düzeltebilirsiniz!

Eşlemeler yapın

Eşlemeler yapın

Zarları atın ve küçük sıralı, büyük sıralı, ful gibi kombinasyonlar yapmaya çalışın. Zarları üç kez atma hakkınız var. Eğer 5 zarı da aynı değerde denk getirebilirseniz 5'li yapmış olursunuz!

Zarı 3 kez atın

Zarı 3 kez atın

3 atış hakkınızı da kullandığınızda elinizde olan kombinasyonu sağ panelde belirtilenler arasından seçebilirsiniz. Oyun, bütün kombinasyonları elde ettiğinizde biter.

Combo'lar

Eşlemeler

Mümkün olan kombinasyonlarla bir kez daha zar atabilirsiniz, tüm zarları tekrar atabilirsiniz ya da sadece tek bir zarın değerini seçebilirsiniz. Oyunun sonunda Combo Metre'nizde fazla sıvı mı kaldı? O zaman extra puanlar kazanacaksınız demektir.

BEDAVA OYNAplay!

Nasıl çalışır


Dr. 5Dice oyununda zarları atın ve küçük sıralı, büyük sıralı, ful gibi kombinasyonlar yapmaya çalışın. Her turda zarları 3 kere atma hakkınız var. Zarların hangisini tutmak, hangisini tekrar atmak istediğinize siz karar vereceksiniz. Siz puanlar kazandıkça Combo Metre'niz yükselecek! Mümkün olan kombinasyonlarla bir kez daha zar atabilirsiniz, tüm zarları tekrar atabilirsiniz ya da sadece tek bir zarın değerini seçebilirsiniz. Dr. 5Dice oyunu sağ panelde yer alan bütün kombinasyonları yaptığınızda biter. Eğer oyun bittiğinde test tüpünüzde hala sıvı varsa bu miktarda extra puanlar kazanırsınız.

Skor


Yaptığınız her kombinasyonla, kombinasyonun değeri kadar puan kazanırsınız. Örneğin, zarları attığınızda 4 tane 3 geldiyse sağ panelde 3 hanesini seçer ve 12 puan alırsınız, Eğer 3 tane 5 geldiyse 15 puan kazanırsınız. Panelin üstünde yer alan tüm kombinasyonları gerçekleştirdiğinizde 63 puan ve ek olarak 35 puan daha kazanırsınız.

Oyunun sonunda iki panelde yer alan kombinasyonların puanları toplanır ve test tüpünüzde kalan sıvı kadar extra puan kazanırsınız. Eğer tüp tamamen boşalırsa 300 puan hanenize yazılır. Test tüpündeki toplam puan oyun sonunda 6'ya bölünür, bu da demek oluyor ki en fazla 50 extra puan kazanabilirsiniz. Combo'ların değeri ise 40, 100 ve 160'tır.
DIĞER TAHTA OYUNLARI