BUGÜNÜN YÜKSEK SKORU
Torra21
8530

ÜYE OL & GERÇEK ÖDÜLLER KAZAN!

1. OYNADIĞIN HER OYUN İÇİN ÜCRETSİZ BİLET KAZAN
2. BU ÜCRETSİZ BİLETLERİ GİR
3. GERÇEK ÖDÜLLER KAZAN!

BEDAVA OYNA

PLAY NOW
PRACTICE YOUR SKILLS

Çabuk, kolay ve uğraşmadan!

TAMAMLA YEDIYI, MUTLU ET KEDIYI!

Tatlı Seven ülkesinde Zar Canavarı Nom yaşarmış. Bu eğlenceli oyunda sevimli canavarı zar makinasından gelen renkli zarlarla besleyerek mutlu edebilirsiniz. Nom, karnı şeker zar küpleri ile doldukça sizi extra puanlarla ödüllendirecek. Şimdi Sweet Sevens dünyasına adım atın ve Nom'u mutlu edin!

7'ye tamamla

7'ye kadar say

Zarları 7'ye ulaşmak için eşle ve Nom'un karnını bu rengarenk zarlarla doyur. Bu size Monster Combo kazandıracak.

Yeni zarlar

Yeni zar

Ortadaki zarlarla 7'ye ulaşacak bir eşleme yapamadın mı? Mavi butona bas ve 2 yeni zar aşağı insin. Eğer aynı renkte iki zarı 7'ye ulaştırabilirsen extra puan kazanırsın.

Süre

Monster Combo

Size verilen süre içinde yapabildiğiniz kadar çok eşleme yapın!

BEDAVA OYNAplay!

Nasıl çalışır


Sweet Sevens oyununda zarları 7'ye ulaştırmak için birbirleri ile eşleyecek ve sevimli zar canavarı Nom'un karnını doyurmaya çalışacaksınız. Eğer mevcut zarlarla 7'ye ulaşacak eşlemeler yapamıyorsanız mavi butona basarak zar makinasından yeni zarlar inmesini sağlayabilirsiniz. Eğer iki aynı renk zar ile eşleme yapabilirseniz zar makinanıza bir extra hak kazandırırsınız.

Nom'un karnını bütün renkli zarlarla doldurursanız size extra 100 puan kazandıracak olan Monster Combo'ya ulaşmış olursunuz. Eğer bu süre zarfında zar makinasını kullanmadan eşlemeler yapmaya devam ederseniz kazanacağınız puan çok daha fazla olacaktır. Ayrıca eğer 3, 4 ya da 5 zarla eşlemeler yapmayı başarırsanız yine extra puanlar kazanırsınız.

Skor


7'ye ulaşmak için yaptığınız her eşleme size 7 puan kazandırır. Nom'un karnını her aynı iki renk zarla doyurduğunuzda Monster Combo'ya ulaşırsınız ve extra 100 puan kazanırsınız.

Zar makinasını kullanmadan seri halinde yaptığınız eşlemeler size extra bir 100 puan daha kazandırır. 3 zar ile yaptığınız eşleme size 14 extra puan, 4 zarla yaptığınız eşleme size 49 puan, 5 zarla yaptığınız eşleme size 63 extra puan kazandıracaktır.
DIĞER TAHTA OYUNLARI