Jackpotlar ve turnuvalar

Bir turnuva ya da Jackpot oyununu nasıl oynayabilirim?

Jackpot ve turnuva oyunlarını oynayabileceğiniz her oyun sayfasında bahis seçeneklerinin yer aldığı bir liste bulunmaktadır.

Bir oyuna başladığınızda oyunu bitirmek için belirli bir süreye sahip olursunuz. Bu sürenin bitmesi durumunda oyun otomatik olarak sonlanır. Sunset Solitaire, Dr. 5Dice ya da Pyramid Solitaire gibi bazı oyunlarda ise başka bir hamle yapamayacak hale geldiğinizde oyun sonlanmaktadır. Rakibiniz de oyunu bitirmek için aynı süreye sahiptir. Oyunu bitirdikten sonra özet sayfasına giderek kendinizin ve rakiplerinizin skorlarını görebilirsiniz.

Turnuva oyunları nedir?

Turnuva oyunlarında 1 ya da daha fazla sayıdaki rakibe karşı oynarsınız. Oyun, katılan sayısı üst limite ulaştığında kapanır. Oyuncu sayısına bağlı olarak ödül sayısı 1 ya da daha fazla olabilir. Bu ödüller ortaya konan miktara bağlı olarak değişir. Ortaya konulan daha yüksek miktar, daha yüksek ödüller demektir. Başlangıç penceresinde ödül dağıtımının özetini görebilirsiniz.

Siz ve rakipleriniz oyunu bitirdiğinde ödüller dağıtılır ve otomatik olarak hesabınıza aktarılır.

Jackpot oyunları nedir?

Jackpot oyunlarında sınırsız sayıda rakibe karşı oynarsınız. Jackpot kapanmadan önce en yüksek skoru yapmaya çalışırsınız. Her Jackpot belirli bir başlangıç ve kapanış zamanına sahiptir. Bu süre birkaç saat de, birkaç gün de sürebilir.

Jackpot oyunlarına istediğiniz sayıda katılım gerçekleştirebilirsiniz. Böylece skorlarınızı geliştirebilme imkanı doğar(en yüksek skorlarını sayılır). Oynadığınız her oyun için Jackpot'taki ödül de artar. Böylece Jackpot zamanı da artacaktır. Bir Jackpot oyununa ne kadar kişi katılırsa verilen ödüller de o kadar fazla olacaktır.

Jackpot kapanış zamanı geldiğinde Jackpot kapanır. Daha sonra ödüller dağıtılır ve hesabınıza otomatik olarak eklenir.

Oynadığım oyunların durumlarını nereden görebilirim?

Oyun geçmişi sayfası ile şunları görebilirsiniz:

Kazançlarımı alabilmem için herhangi bir şey yapmam gerekiyor mu?

Hayır! Bir oyun kapandığında hemen ödüller alacaksınız. Her kazandığınızda ne kadar kazandığınızı gösteren bir bildirim mesajı alırsınız.

Katıldığınız tüm oyunların özetini oyun geçmişi sayfası ile görebilirsiniz.

Ödülümü ne zaman alırım?

Turnuva oyunlarında ödüller, hem oyunu bitiren size, hem de rakiplerinize dağıtılır. Çünkü rakiplerinize karşı gerçek zamanlı oynamamaktasınız. Size bir rakip bulabilmemiz biraz zaman alabilir. Herkes bitirdiğinde ödüller birkaç dakika içinde dağıtılır.

Jackpot oyunlarında diğer oyuncuların oyunlarını bitirmelerinin beklendiği kısa bir işlem süreci bulunmaktadır. Bu da oyunun kapanıp Jackpot ödüllerinin dağıtılmasından önce biraz zaman alacağı anlamına gelmektedir. (30 dakikaya kadar)