Gembly ödülleri

Ödülleri nasıl kazanabilirim?

Oynadığınız her oyundan sonra ki bu bir meydan okuma, Jackpot ya da turnuva oyunu olabilir, ücretsiz bir bilet kazanırsınız. Bu biletler otomatik olarak toplam bilet ekranına eklenecektir. Tüm biletlere tıklayacak olursanız Gembly Ödülleri sayfasına gideceksiniz. Burada tüm geçerli ödülleri bulabilirsiniz. Bir ödül seçin ve gerekli minimum bilet miktarını girin. Girdiğiniz zaman ödül kazanma şansı elde edeceksiniz! İstediğiniz kadar bilet girişi yapabilirsiniz. Bazı ödüller için birden çok biletin gerekli olduğunu unutmayın.

Bu sayfada kazanının kim olduğunu gösterecek olan bir geri sayım göreceksiniz. Kazananlar tamamen rastgele bir şekilde seçilmektedir. Bu yüzden ne kadar çok bilet girişi yaparsanız kazanma olasılığınız o kadar yükselecektir. Ödülü kazanan bir E-posta ile bilgilendirilecektir ve kullanıcı ismi ve kazanılan ödül ana sayfada gösterilecektir. Hesabınızı etkinleştirdiğinizden emin olun. Geçerli bir E-posta adresi olamadan bilet girişi yapamazsınız.

Biletler

Biletler nedir ve nasıl kazanılır?

Oynadığınız her oyundan sonra ücretsiz bir bilet kazanırsınız. Bu biletleri Gembly Ödülleri sayfasında harika ödüller kazanma şansı elde etmek için kullanabilirsiniz.

Oynadığınız her oyundan sonra ki bu bir meydan okuma, Jackpot ya da turnuva oyunu olabilir, ücretsiz bir bilet kazanırsınız. Kazanmanız ya da kaybetmeniz farketmez. Bu bilet Gembly Ödüller sayfasında kullanılabilir. Bu yüzden şimdi oyun oynamaya başlayın ve bu biletleri toplayın!

Genel Bilgi

Hangi ülkelere gönderim yapıyoruz?

Özel Gembly ödülleri ABD, Kanada, Fransa, İngiltere, Hollanda, Almanya, Polonya ve Belçika'ya gönderilebilir.

Neden kazandığım ödül, ödül sayfasındaki görselden ya da açıklamadan farklı görünüyor?

Mümkün olduğunda çok sayıda ülkeye Gembly ödüllerini gönderiyoruz. Yine de ödül sayfasında gördüğünüz ödülün modelini ya da tam rengini bölgenizde tedarik etmek (artık) mümkün olmayabilir. Bu yüzden size aynı değerdeki benzer bir ürünü göndereceğiz. Yine de ödüllerimizi mümkün olduğunca çok ülkede hazır etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Kazandıktan sonra talimatları içeren bir e-posta almadım?

E-posta spam kutunuza gelmiş olabilir. Lütfen spam kutunuzu kontrol edin ve prizes@gembly.net ve help@gembly.com adreslerinin spam listenizde olmadığından emin olun. Eğer e-posta spam kutunuzda değilse help@gembly.com adresinden bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.