Oyunları oynamak

Oyun kurallarını nereden bulabilirim?

Her oyun sayfasında bir 'Nasıl Oynanır' sekmesi göreceksiniz. Bu sekmeye tıkladığınızda tüm oyun açıklamasını okuyabilir, oyunun kuralları ve puanların nasıl verildiğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca oyun sayfalarında 'Oyun yardım' bölümü bulunmaktadır. Oyunun alt kısmında yer alan bu bölüm ile oyun hakkında ipuçları ve yapmanız gerekenleri gösteren bilgileri görebilirsiniz.

Oyunum başlamıyor, neden?

Bir oyun düzgün bir şekilde başlamıyor ya da yüklenmiyorsa Gembly oyunlarını oynamanız için gereken gereksinimleri karşıladığınızdan emin olun.(aşağıda) Düzgün çalışmayan oyunlar 15-30 dakika sonra otomatik olarak tekrar başlar ve bu olduğunda bir bildirim alırsınız.

Oyun dondu, ne yapmalıyım?

Bir oyun çalışma esnasında donarsa, sayfayı yenilemeyi deneyin. Alternatif olarak oyun sayfasına dönebilir ve oyuna kaldığınız yerden devam etmek için 'Devam Et' e tıklayabilirsiniz. Ya da oyun geçmişi sayfasına giderek hala açık olan oyunları görebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra oyun kaldığı yerden devam edecek ve sizin oyunu bitirmenize izin verecektir. Lütfen oyunun geri sayımının devam edeceğini unutmayın.

Oyun devam etmiyorsa ya da tekrar donarsa lütfen müşteri destek bölümüne ulaşın ve ortaya koyduğunuz paranın iade edilmesi için oyunda ne yaşandığını içeren bilgileri paylaşın. Böylece problem hızlı bir şekilde çözülebilir.

Gembly ile oyun oynamak için hangi internet tarayıcısını kullanabilirim?

Bilgisayar

Gembly'deki oyunları oynayabilmeniz için tarayıcınızı güncel tutmalısınız: Gembly Firefox, Opera ve Internet Explorer (9 ya da sonraki sürümler) tarayıcılarını desteklemektedir. En iyi oyun deneyimi için ise Google Chrome tavsiye ediyoruz.

Lütfen tarayıcınızın güncel olduğundan emin olun. Her tarayıcının sadece son sürümlerini destekliyoruz.

Tarayıcınızı güncel tutmanın yanında sisteminizde en son çıkan Adobe Flash Player 'ın yüklü olması gerekmektedir. Adobe Flash Player Web sitesi ile en güncel sürümü indirip yükleyebilirsiniz. Son olarak ekranınızın çözünürlüğünün en az 1024x768 piksel olmasını öneriyoruz.

Mobil / tablet

mobil ve tablet cihazlar için desteklenen tarayıcılar: Safari, kurulu Android tarayıcısı ve Mobil için Chrome.

iPad ve iPhone gibi iOS cihazlarında en iyi oyun deneyimi için Safari kullanmanızı öneriyoruz.

Android cihazlarında en iyi oyun deneyimi için Android için Chrome kullanmanızı öneriyoruz.