Hesap

Nasıl hesap yaratabilirim?

Bir hesap yaratmak çok kolay! Yapmanız gereken şey kayıt sayfasına gitmek ve istediğiniz kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi ve iyi bir şifreyi yazarak formu doldurmanız. Kullanıcı adınız sitedeki diğer oyuncular tarafından gösterilecektir ve değiştirilemez, bu yüzden size uygun olduğundan emin olun.

Kayıt sonrasında, size içinde kaydınızı tamamlamanız için bir link bulunan bir e-posta göndereceğiz.

Ve sonunda! Şimdi Gembly'nin size sunduğu her oyunu oynayabilirsiniz.


Kullanıcı adımı veya şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Endişelenmeye gerek yok! hesap detayları isteme sayfasına gidin, hesabınızı yaratırken kullandığınız e-posta adresinizi girin. Size, kullanıcı adınızı ve yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayan bir link içeren bir e-posta göndereceğiz.

Gembly'den gelen e-postaları artık almak istemiyorum, ne yapmalıyım?

Ayarlar sayfası ile Gembly'den almak istediğiniz E-postaları seçebilirsiniz. Burada tüm E-postaları alma, sadece önemli E-postaları alma ya da hiç E-posta almama seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

E-postamı nasıl değiştirebilirim?

Giriş yaptıktan sonra e-posta değiştirme sayfasına giderek e-posta adresinizi değiştirebilirsiniz. E-posta değiştirme isteği onaylama linki içeren bir e-posta ile gönderir. Bu linke tıklayarak yeni e-posta adresinizi onaylayabilirsiniz.

Şifremi nasıl değiştirebilirim?

Giriş yaptıktan sonra şifre değiştirme sayfasına giderek şifrenizi değiştirebilirsiniz. Güvenlik sebeplerinden dolayı şifre değiştirme işlemlerini size e-posta ile bildireceğiz.

Kullanıcı adımı değiştirebilir miyim?

Hayır, ne yazık ki şu an kullanıcı adınızı değiştirmeniz mümkün değil - üzgünüz!