Profil

Nasıl profil yaratabilirim?

Profilinizi ayarlamaya başlamanız için tek gereken temel bir Gembly hesabına sahip olmaktır. Bu hesapta temel profil, profil kapak resmi ve bazı temel avatar bileşenlerini seçebilirsiniz. Bazı profil bileşenleri kapalıdır. Bu bileşenleri açmak için yeterli miktarda XP toplamalı ya da altın üye olmalısınız.

Giriş yaptıktan sonra profil ayarları sayfasına giderek profilinizi değiştirebilirsiniz. Bu bölümde temel bilgilerinizi, profil kapak resminizi ve profil avatarınızı değiştirebilirsiniz.


Avatar nedir?

Avatar, diğer insanlara kim olduğunuzu gösteren ve kişiselleştirilebilir görsel anlamına gelir. Arkaplanlar, kıyafetler, gözler, saç stilleri ve diğer bileşenlerle eşsiz bir Avatar'a sahip olabilirsiniz!

Avatar'ınız tüm Web sitesi üzerinde gösterilir. İnsanlar Avatar'ınızı, profilinizde, oyun sonuç ekranlarında, yüksek skor listelerinde ya da kullanıcı adınızın gösterildiği birçok yerde görebilirler.

Avatarımı nasıl değiştirebilirim?

Avatar düzenleme sayfasına giderek Avatar'ınızı değiştirebilirsiniz. Bu bölümde arka planlar, kıyafetler, gözler, saç stilleri ve diğer bileşenlerle istediğiniz kombinasyonları elde edebilir ve kim olduğunuzu anlatan bir görsel yaratabilirsiniz.


     

     

Yeni Avatar parçalarını nasıl açabilirim?

Yeni Avatar bileşenlerini açmak için çeşitli yollar vardır. Bu yollar bileşenin kendisine göre değişmektedir. Bazı bileşenler özel gereksinimlere sahiptir, açmak için bu gereksinimleri karşılamanız gerekir. Bu gereksinimler, bir oyunda belli bir skor yapmak ya da belli sayıda oyun oynamak gibi durumlar olabilir.

Diğer parçalar sadece belli bir seviye sıralamasına ulaşarak ya da altın üyelik yoluyla açılmaktadır.

Zaman zaman yeni avatar eşyaları çıkaracağız. Bu yüzden kullanabileceğiniz yeni şeyler için sık sık kontrol etmeyi ihmal etmeyin.