XP ve seviyeler

XP nedir?

XP'ler, Gembly'de oyun oynayarak kazanılan deneyim puanlardır. Profiliniz için farklı bileşenleri açmaya, seviyelerde yükselmeye ve diğer oyunculara ne kadar iyi olduğunuzu göstermeye yarar!

XP nasıl kazanabilirim?

XP kazanmak için tek yapmanız gereken şey biraz oyun oynamaktır. Bir oyun oynadığınızda daima XP kazanırsınız, oyunu kaybetseniz bile. Pratik yapma oyunlarından XP kazanamazsınız. Turnuvalarda ve Jackpotları yüksek sıralarda bitirirseniz daha yüksek XP kazanırsınız!

Seviye sistemi nasıl işliyor?

Gembly'de ne kadar XP sahibi olduğunuza bağlı olarak değişen seviye sistemi vardır. Bu sistemde ne kadar XP toplarsanız, seviyeniz o kadar yüksek olacaktır. Seviyenizi arttırdığınızda profiliniz için kapak resimleri, avatar parçaları gibi yeni bileşenler açılır. Tüm seviyeler ve bu seviyelerle açılan bileşenler hakkında daha fazla bilgi için seviye sistemi sayfasına göz atabilirsiniz.

Şu anki seviyemi nereden görebilirim?

Şu anki seviyeniz, profil sayfanızda ve seviye sistemi sayfasında görüntülenmektedir. Ayrıca sayfanın üst kısmında bir sonraki seviye için ne kadar XP toplamanız gerektiğini gösteren bir bölüm bulunmaktadır.

XP kaybedilebilir mi?

Hayır, XP sadece kazanılabilir, harcanamaz ya da kaybedilemez.